Mer & Dic Krem

Mer & Dic

DOĞAL

Doğal içerikli bir merhem olup, alerji yapımını engelleyen bileşenleri bir araya getirerek hasarlı ve sağlıklı hücrelerde yan etki oluşumunu engeller.

İYİLEŞTİRİCİ

Bel fıtığı olanların; kulak arkasından bele kadar(koltukaltı kaburgaları dahil ), ağrılı bacaklar varsa bacaklar dahil ayak altına kadar günde 2 kez sabah-akşam sürmeleri gerekmektedir.
Boyun fıtığı olanların; kulak arkasından bele kadar (koltukaltı kaburgaları dahil), ağrılı kollar varsa, kollar dahil parmak aralarına kadar günde 2 kez sabah-akşam sürmeleri gerekmektedir.
Yara & açık yara & yanıklar ve izlerde; yaraların & izlerin üzerine sürülmesi yeterlidir.
Hiçbir sorununuz yok ise, nemlendiri krem gibi her gün kullanabileceğiniz bir kremdir. (Sorununuz yok ise, sorunlu bölgeler kadar kremin emilimi olmaz, nemlendirici krem görevi görür ve aynı zamanda yeni oluşan hasarlar ve kırışıklıklar için günlük kullanım açısından yararlı olur)

VÜCUT DOSTU

Hücrelerin tümünün amacı aynıdır; SAĞLIKLI OLMAK. Sağlıklı olmanın en önemli etkenlerinden biri gıdadır. Mer & DİC krem de ilaç değil, hücre gıdasıdır.
Mer & DİC kremin de bu süreçte, hücreleri kendi kendilerine onarma özelliği ise yıllar içinde nüfus bulmuştur.

 

Sürekli yanınızda taşımak isteyeceğiniz, kullandıkça kullanım alanlarını yeniden keşfedeceğiniz sağlık dolu günler diler.